מגזין פיננסי

מאמרים

בדומה לעולם העסקי והכלכלי, בו תהליכים שונים נבחנים על ידי מערכות לניהול סיכונים, כך גם מתנהל עולם הביטוחים. העולם הביטוחי מורכב ומכיל בתוכו אינספור פרמטרים ותתי כיסויים שמתווספים לפוליסות הביטוח המרכזיות. על מנת לנהל בצורה חכמה ויעילה את התיק הביטוחי, על המבוטח להיות בקיא בפרטים הקטנים ולהבין בעצם עד כמה הכיסויים אותם רכש משתלמים לו ומשרתים את המטרות שלו, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת מה שהכיסוי הביטוחי מציע לו בפועל.
המסלקה הפנסיונית היא מערכת מידע מקוונת המנוהלת ומפוקחת על ידי משרד האוצר. מדובר בפלטפורמה שיזמה הממשלה ומנוהלת על ידי חברת סוויפטנס (נכון לשנת 2020). באמצעות המערכת כל אחד רשאי לקבל מידע פנסיוני חשוב, כולל תמונת מצב מלאה ועדכנית אודות החסכונות הפנסיונים שצבר עד כה במהלך חייו.
קופת גמל להשקעה מהווה מוצר חיסכון פיננסי חדש יחסית המיועד למטרות ניהול כספי החיסכון העומדים לרשותכם במסגרת השקעתם באפיקי השקעה כאלו ואחרים בשוק ההון. על מנת להבין מה זה קופת גמל להשקעה ולמי היא מיועדת, נדגיש את העבודה שקופות הגמל להשקעה שונות באופיין מקופות הגמל המסורתיות והמוכרות לכולנו מתחום החיסכון הפנסיוני, כאשר קופות הגמל הרגילות מוגדרות כאמצעי חיסכון פנסיוני ואילו קופות הגמל להשקעה מוגדרות כמוצר חיסכון פיננסי. כפועל יוצא מכך, קיימים מספר הבדלים מהותיים בין שני סוגי הקופות, וביניהם:
Call Now Button
פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן